Full Moon wo Sagashite
Full Moon wo Sagashite FaN Site

Full Moon/Furu Muun

Full Moon/Furu Muun

Ad:Full Moon(Mitsuki)
Soyad:KOUYAMA
Yaş:16
Doğum Tarihi:-
En Büyük Hayali:Eichiyi Bulmak
İlk Göründüğü Bölüm:1.Bölüm Takuto'nun Dönüştürümü
Seslendiren:myco

Full Moon/Furu Muun

Mitsukinin Takuto yardımıyla 16 yaşına dönüştürülmüş yarışmacı POP İDOLÜ halinin sahnede kullandığı ismidir..Mitsukinin sahne için bu ismi seçmesinin çok büyük bir anlamı vardır bu isim ona çocukluk aşkı EİCHİyi hatırlatır..
Çünkü;Eichi bir GÖKBİLİMCİsi olmak ister ve DOLUNAYı araştırmayı düşünür bunu bilen Mİtsuki de kendine sahne ismi olarak DOLUNAYı seçer ve bir gün EİCHİyi görünce onu kolayca tanımasını ister.
Ayrıca MİTSUKİ[Mangetsudan dönmüştür] kelimesi Japoncada DOLUNAY anlamına gelmektedir..
Mitsukinin DOLUNAY olmasını sadece TAKUTO sağlayabilir onun dışındaki hiçbir SHİNİGAMinin Mitsukiyi DOLUNAYa çevrime yetkisi yoktur.
Mitsukiye göre Dolunay daha güzel ve sağlıklıdır bu yüzden POP İDOL yarışmasına girebilme hakkı kazanır ve yarışmada Seed Records denen bir DİRECTÖR tarafından keşfedilir ve şarkıcılık yarışmasına alınır.
Yarışmada MYSELF-ETERNAL SNOW-Love Chronicle vb. singlelar çıkararak kendini göstermiştir....

NOT:Bu Kısımdan İtibaren Okuyacaklarınız MANGAya Aittir.

Spoiler: (Göster)
MANGAda ANİMEden farklı olaylar gelişir Mitsuki gene yarışmayı kazanır ve kazandıktan sonra şarkıcılık macerasında kendini herkese yine takma ismi olan Full Moon adıyla tanıtır...Full moon mangasında animeye kıyasla çok büüyk bir ilgi kazanamamasına rağmen şarkıcılığına devam eder ve 1-2 singlela listelerde kalamaya çabalar...