Hana Yori Dango Türkiye
Hana Yori Dango Türkiye Fan Sitesi

2. Sezon

2. Sezon

F4 mezun olmuştur. Annesinin zoruyla ve Makino yarışmayı kaybettiği için New Yorka giden Domyoujiden uzun süredir haber alınamamaktadır. Makino başına birşey gelmesinden şüphelendiği için ailesinin kazandığı bir ödül aracılığıyla Amerika'ya gider. Sonunda Domyoujiyle karşılaştığındaysa onun baştan aşağı değişik biri olduğunu farkeder. Annesinin onu aldığı birkaç ay içinde Domyouji o kadar değişmiştir ki, Makinoyu gördüğünde gülümsemez bile. Sadece işlerini düşünmektedir, Makino'ysa ne yapacağını bilememektedir.
Japonyaya döndüklerinde annesi tarafından Domyouji'nin doğum gününe davet edilen Makino, büyük bir heyecanla gider. Domyouji'nin yeni eşinin açıklanacağının söylendiği partide Makino neler olacağını merak etmekte, hem de Domyouji'yi tekrar görmek istemektedir. Ancak Domyouji'nin evlenileceğinin açıklandığı kız Makino değil bir başkasıdır. Makino kadar Domyouji de olanlara şaşırmıştır, ancak ne yapacağını bilememektedir. Makino'dan vazgeçmek istemediği kadar bir sebepten işlere de gereğinden fazla önem vermektedir.
Bu sezonda Hanazawa Rui Makino'dan gerçek anlamda hoşlanmaya başlar, Makino'nun da kafası karışıktır üstelik Domyouji onu eskisi kadar önemsemiyor gibidir. Ya da şöyle diyeyim, önemsese bile bunu Makino'ya belli etmemektedir. Ancak Makino'nun gözü Domyouji'den başkasını göremez. Makino'yu hergün gördükçe onu ne kadar özlediğini, ne kadar sevdiğini farkeden Domyouji, zamanla eski mutlu günlerini hatırlar. Herşeyi yoluna sokmaya çalışsa da annesi, yeni nişanlısı ve Rui buna engel olmaktadır. Bunlara rağmen aşkından vazgeçmek istemeyen Domyouji, özellikle sezon sonuna doğru çok büyük fedakarlıklar yapacaktır. Ancak bu sefer aşklarının arasında daha zor rakipler ve daha çok imkansızlık vardır. Aşklarının önündeki engeller arttıkça artmaktadır, ancak Domyouji vazgeçse Makino, Makino vazgeçse Domyouji sevgilerinden vazgeçmek istemez.