Hana Yori Dango Türkiye
Hana Yori Dango Türkiye Fan Sitesi

İtemler

(Bazı itemler spoiler içerebilir)

İtemler
Kırmızı Kart
F4'un, kendilerini sinirlendiren kişilere verdiği bir karttır. Kartın üzerinde From F4(F4'dan) yazar ve alan kişinin okuldaki dolabına konulur. Aynı zamanda birisi tarafından tüm okula kimin kart aldığını duyurur ve okuldan kimse onunla bir daha konuşmaz. Bununla da kalmaz, ona okul hayatını zehir ederler. Bu, öğrenci okuldan ayrılana kadar böyle devam eder.

İtemler
Elma
Elma, Dramaya göre Rui'nin en sevdiği meyvedir. Ancak ısırarak ya da doğrayarak değil, sadece rendeleyerek yiyebilir. Domyouji bunun erkekliğe uygun olmadığını düşünmektedir ve bu yüzden ona defalarca elmayı ısırarak yemesi konusunda gaz verir. Ancak Rui hiçbir seferinde onu dinlemez. Domyouji de bunu engellemek için Rui'ye elmayı rendeleyerek yemenin erken yaşta saç dökülmesine yol açtığı yalanını söyler. Bunun üzerine Rui bir daha asla elma yiyemez. Domyouji onun elinden en sevdiği meyveyi aldığı için kendini herzaman ona borçlu hissetmektedir.

İtemler
Satürn Kolyesi
Domyouji bu kolyeyi Makino'ya New York'a gitmeden önce Rui aracılığıyla vermiştir. Domyouji'nin okuduğuna göre, insanlar gezegenlerle sınıflandırılmaktadır ve ikisi de Satürndendir. Bu bir kıza aldığı ilk hediyedir ve eğer kaybederse Makino'yu öldüreceğini söylemektedir =) Kolye özellikle ikinci sezonda çok önemli bir yere sahiptir. Domyouji onu sinirden dereye atmış olsa da Makino dayanamaz ve atık dereden akıntıya karşı kolyeyi alır.

İtemler
Asansör
İlk buluşmalarında Makino ve Domyouji bozuk asansörde sıkışmışlardır. Üstelik Domyouji uzun süre yağmurda kalmıştır ve bir hastalığı vardır. Titreyerek Makino'nun üzerine düşer, Makino ona zorla ilaç verir, kendi üzerindekileri ve atkısını örter. O geceyi asansörde beraber geçirirler, bu sahne bir nevi onların aşklarının başlangıcıdır. Aynı zamanda birleşmelerini sağlayan şey... :)

İtemler
Kurabiyeler
Kurabiyeleri Makino ilk defa Domyouji Amerika'ya gitmeden önceki gece yapmıştır. Onun beğenmesi için hamuru tamamen yüreğiyle yoğurur, şekil verirken çok özenir. Domyouji'ye göre dünyada tadı mükemmel olan bir çok yiyecek vardır, ancak bir tek Makino'nun kurabiyelerinde "aşk"ın tadını alabiliyordur. Aynı tadı Makino'nun yapmadığı hiçbir kurabiyeden alamaz.