Hana Yori Dango Türkiye
Hana Yori Dango Türkiye Fan Sitesi

Karakterler

Matsumoto Jun - Domyouji Tsukasa
Karakterler
Domyouji ailesinin varisidir. F4 grubunun lideridir. Kendini insanlara fazla açmaz, yalakalardan ve kendileri adına konuşamayan insanlardan nefret eder. Makino'ya aşıktır. Hiçkimseye zayıf yönlerini göstermek istemez, ancak kendi içinde çocuksu, sevilmeyi isteyen kırılgan biridir.

Inoue Mao Makino Tsukushi
Karakterler
Fakir bir ailenin kızıdır. Shizuka'yı idolü olarak görür. Onun sayesinde ileride bir avukat olmak istemektedir. Ailesine ve arkadaşlarına çok değer verir. Önce Rui'den hoşlansa da tanıdıkça Tsukasa'ya aşık olacaktır. En iyi arkadaşı Yukidir. Bir pastanede çalışmaktadır. Sert ve biraz da utangaç bir yapısı vardır.

Oguri Shun - Hanazawa Rui
Karakterler
Domyouji'nin en iyi arkadaşıdır. Önceleri Shizuka'yı sevse de zamanla Makino'ya aşık olduğunu farkedecektir. Özellikle 2. sezonda çok baskın bir rolü vardır. Birazcık soğuk olmasına karşın iyi kalpli birisidir, Domyouji ve Makino'ya çok yardımı dokunmuştur.

Matsuda Shota - Nishikaido Soujiroh
Karakterler
F4'un en büyük playboyudur. Ancak geçmişte elbet onun da aşık olduğu bir kız olmuştur, ancak pek iyi sonuçlanmamıştır. Motosikletine aşık olmadığı sürece asla bir kızı bindirmez, ailesinin çay fabrikası vardır.

Abe Tsuyoshi - Mimasaka Akira
Karakterler
Ailesi ülkedeki en derin yeraltı işleriyle ilgilenir. Kendisinden yaşça büyük ve çoğunlukla evli kadınlardan hoşlanır. Annesi kızkardeşi gibi görünmektedir, iki tane küçük kız kardeşi vardır.


Matsushima Nanako - Domyouji Tsubaki
Karakterler
Domyouji'nin ablasıdır. Annesinin zoruyla istemediği bir adamla evlenmiş olsa da şu anda mutludur. Domyouji'ye kalbinin sesini dinlemesi konusunda bir çok kez yardımcı olmuştur. Ayrıca Makino'yu da annesine karşı defalarca savunmuştur.

Nishihara Aki - Matsuoka Yuki
Karakterler
Makino ile aynı pastanede çalışırlar. Makino'nun en iyi arkadaşıdır. Nishikaido'dan hoşlanmaktadır. Makino'nun en büyük dert ortağıdır, birçok defa onun iyiliği için uğraşmıştır.

Kaga Mariko - Domyouji Kaede
Karakterler
Domyouji'nin annesi ve Domyouji Group'un yöneticisidir. Domyouji'nin Makino'yla olan ilişkisini onaylamaz ve şirketle daha çok ilgilenmesini ister. Bunun için pek güzel yöntemler denediği söylenemez.

Sanjo Sakurako - Sato Megumi
Karakterler
Makino'nun okuldan ilk arkadaşıdır. Utangaç ama sevecen bir kız gibi görünse de aslında Makino'yla arkadaşlık etmesinin sebebi başkadır. Çocukluğundan beri Domyouji'ye aşıktır ancak Domyouji onu çirkin olduğu gerekçesiyle defalarca reddetmiştir. O da bunun üzerine bir dizi ameliyattan sonra okula kimseyi tanımıyormuş gibi geri döner.

Kato Natsuki - Okawahara Shigeru
Karakterler
Domyouji'nin annesinin seçtiği gelindir. İlk başta bu zorlama evliliğe sıcak bakmasa da zamanla Domyouji'den hoşlanmaya, hatta ona aşık olmaya başlayacaktır. Makino'yla tanıştıklarında onu çok sever, Makino'nun her sözüne güvenir ve artık Domyouji'yle arasında hiçbirşey olmadığını söyleyince kendini güvenle Domyouji'ye kaptırır, onun da kendisini sevmesi için her şeyi yapar.