~Ikemen Paradise~
Hana-Kimi Fan Sitesi~!

Birbirleri İçin Ne Dediler?

(1) Horikita Maki için
Birbirleri İçin Ne Dediler?Shun: Maki inanılmaz bir yaşam sevincine sahip. Onun düşündüklerini de anlayabildiğim için olsa gerek, onunla beraberken kendimi çok rahat hissediyorum
Toma: Kesinlikle çok güçlü bir yapısı var. Ayrıca böyle bir coolluğu var, bazen istemediği şeyleri yaptığında bile mutlu olabildiği için onu baya kıskanıyorum.
Hiro: Çok güvenilir bir kız. Herşeyin altından kendi başına kalkabilecek biri. Bazen kesinlikle söylememesi gereken şeyleri kocaman bir gülümsemeyle söylüyor, ve siz ne olup bildiğini anlamadan affediveriyorsunuz.

(2) Oguri Shun için:
Birbirleri İçin Ne Dediler?Toma: Özgür adam! Çevresine karşı tavrını gerçekten takdir ediyorum, bazen o kadar ÖZGÜR oluyor ki onu bulmakta zorlanıyoruz! Hahaha.
Maki: Çok kararlı ve alçakgönüllü biri. Bazı şeyleri hiç kafasına takmıyor, ama her zaman kendine bakabilecek kadar sorumluluk sahibi.
Hiro: İnsanlarla çok kolayca arkadaşlık kurabiliyor. Ama tabii hala anlayamadığım bir çok özelliği var...

(3) Ikuta Toma için:
Birbirleri İçin Ne Dediler?Shun: Çok ciddi ve dikkatli biri. Çevresine karşı her zaman duyarlı ve kibar. Hatta bi çok defa onun bu özellikleri tarafından paçayı bişeylerden yırtmışımdır.
Maki: Çok kibar ve konuşulması kolay biri. A-Tipi insanlarla düşünce tarzlarımız pek uyuşmasa da İkuta'yla çok iyi anlaşabiliyorum.
Hiro: Herzaman herkese karşı çok kibar ve güvenilir birisi. Sayesinde A-Tipi insanların herhangi bir zayıf noktası olmadığını düşünmeye başladım.

(4) Mizushima Hiro için:
Birbirleri İçin Ne Dediler?Shun: Hala bu adamın nasıl bir kişiliğinin olduğunu anlayamadım ben ya.. Ha ha. herzaman çok kibar ve düşünerek hareket eden biri gibi. Ama tabi işin içine duygularını kattığı zaman nasıl bir insan olduğunu bilemiyorum.
Toma: Tamamiyle anlaşılmaz biri.. Bence o bir uzaylı! Fikirlerini, düşüncelerini falan duyduğum zaman resmen şok oluyorum, A-tipi insanlardan çok farklı düşündüğü için sanırım. Ama zamanla bunun ilginç olduğunu düşünmeye başladım..
Maki: Anlaşılmaz biri.. Bazen kendi söylediği bir şeyi bile o kadar büyütüyor ki her seferinde gerginliği farklı boyutlara ulaşıyor.. Onu gerçekten hiç anlayamıyorum!