~Ikemen Paradise~
Hana-Kimi Fan Sitesi~!

Ana Karakterler

Ashiya Mizuki
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
Sano'yu tekrar atlamaya ikna etmek için Amerika'dan Japonyaya gelmiştir. Aslında bir kızdır ama erkek kılığına girip İkemen Paradis'a kaydolmuştur. En iyi arkadaşı Nakatsu'dur. Şimdilik sırrını bir tek okulun doktoru bilmektedir. Çok iyi yürekli ve cesur bir kızdır, ayrıca eylemlerinde kararlıdır. Sano'nun ondan nefret etmesine kendisini hazırlamıştır ancak onu atlamaya ikna edene kadar kesinlikle geri dömeye niyeti yoktur. Bunun için ailesini karşısına almış, Amerikadaki bütün hayatını geride bırakmıştır.

Sano Izumi
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
Eski liseler arası yüksek atlama şampiyonudur. Amerikadaki çalışma kampında bir kızı kurtarırken yaralanmış ve bunu bahane ederek yüksek atlamayı bırakmıştır. Etrafına karşı her zaman duyarsız ve soğuktur. Babası ve abisiyle annesinin ölümünden beri konuşmamaktadır, neredeyse(tesadüfen ve zorla kattıkları dışında) okuldaki hiçbir etkinliğe ya da yarışmaya katılmaz. Ancak Ashiya'nın gelişiyle yavaşça değişmeye başlar. Alkole karşı çok dayanıksızdır ve biraz alkol aldığı anda adeta bir öpücük manyağına dönüşür, etrafındaki herkesi kız/erkek demeden öper.

Nakatsu Shuichi
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
İkemen Paradise'in en matrak ama bir o kadar da iyi kalpli öğrencisidir. Arkadaşlarını asla yarı yolda bırakmaz. Ashiya'dan önceleri pek haz etmese de ikinci bölüm itibariyle onu çok sevmeye, saygı duymaya başlar. Ancak daha sonraları içinde ona karşı bir aşk doğar, ne yazık ki Ashiya'yı erkek sanmaktadır ve böyle bir durumu kendine yedirememektedir! Yine de her zaman onun arkasını kollar, futbolda çok iyidir. Hayali bir gün mükemmel bir futbolcu olmaktır. Annesi buna karşı çıksa da hayalinden vazgeçmek istemez.

Nanba Minami
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
2. Yurdun başkanıdır. Kızları tavlamak konusunda doğuştan bir yeteneği vardır, okuldaki kimse bu konuda onunla boy ölçüşemez. Diğer yurt başkanlarının aksine kendini diğerlerinden üstün görmez, konu arkadaşlığa gelince tamamen ciddi olmasını da iyi bilir. Geçmişte kendisine özel öğretmenlik yapan bir kadına aşık olmuştur, ancak acı bir şekilde sonlanmıştır. Kendileri herşeyiyle rei'nindir sulanmayınız. O__o

Kagurazaka Makoto
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
Kendileri İkemen Paradise'de okumamaktadır. Sano'nun yüksek atlama konusundaki tek gerçek rakibidir. Aslında tamamen ona karşıymış gibi görünse de onun tekrar atlaması için, ailesiyle barışması için elinden gelen her şeyi yapar. Çok iyi bir kalbi vardır. Her ne kadar pek belli etmese de.. ^^

Umeda Hokuto
Ana Karakterler Ana Karakterler Ana Karakterler
Okulun doktorudur. Ashiya'nın kız olduğunu bilen tek kişidir, ona iyi bir nedeni yoksa derhal kendisini okuldan attıracağını söyler. Ancak amacını öğrenince ona yardım etmeye karar verir. Çok sinirli, asabi olmasına rağmen altın kalpli bir insandır. Eşcinseldir, ancak okulun fotoğrafçısıyla daha önce bir ilişkisi olmuştur. Kadınlara (özellikle fotoğrafçıya) alerjisi vardır, ne zaman içlerinden birisi kendisine, kendisinin kullandığı bir şeye dokunsa adeta deliye döner. Minami'nin amcasıdır.