~Ikemen Paradise~
Hana-Kimi Fan Sitesi~!

Tanıtım

Tanıtım Tanıtım Tanıtım


Bir okul, öğrencilerini yeteneklerine, başarılarına, zeka oranlarına ya da paralarına göre değil, görünüşlerine göre seçiyor. Çevrede "Yakışıklılar Lisesi/Yakışıklılar Cenneti" diye anılan bu erkek okuluna Amerika'dan yeni bir öğrenci katılıyor, Ashiya Mizuki.
TanıtımAshiya Mizuki aslında bir kız. Ancak yıllar önce yüksek atlama şampiyonu Sano tarafından birkaç serserilerin elinden kurtarılıyor, ancak serseriler Sano'yu ayağından yaralıyor ve Sano üzerindeki baskıları da düşünerek atlamayı bırakıyor. Bunu tamamen kendi hatası olarak gören Ashiya, onun gülümsemesini elinden aldığını düşünüyor ve onu tekrar atlamaya ikna etmek için onunla aynı okula gitmesi gerektiğini düşünüyor. Ne var ki bu bir erkek okulu ve etraf yakışıklılarla dolu...
Başlarda sınıfa yeni geldiği için baya bir alay edilen Ashiya, arkadaşlarına samimiyetini ispatladıktan sonra onlar tarafından çok sevilen biri haline dönüşüyor. Hatta gariptir ki, bazıları tarafından gereğinden fazla seviliyor.. Sınıf arkadaşı Nakatsu, Ashiya'yı diğerlerine karşı herzaman savunan ve onun yanında olan biri oluyor, bunu dostlukları adına yaptığını düşünse de zamanla ondan hoşlandığını farkediyor, ama Ashiya'yı bir erkek sandığı için kabullenmek istemiyor.
Bu sırada Ashiya'nın sırrı okulun doktoru tarafından farkediliyor. Daha ilk bakışta onun bir kız olduğunu anladığını söyleyen doktor, hikayesini dinledikten sonra Ashiya'ya yardımcı olmaya karar veriyor.