~Ikemen Paradise~
Hana-Kimi Fan Sitesi~!

Yan Karakterler

Yan Karakterler Tennouji Megumi
1. yurt başkanıdır. Çok katı bir yönetimi vardır, ancak iş Blossoms lisesindeki sevgilisine gelince adeta süt dökmüş kediye döner. Yurttakiler bunu kaldıramaz, sürekli sevgilisiyle arasını bozmaya çalışırlar. Dövüş sanatlarında okulun en iyisidir, BABY..! diye bağırıp kaslarını sıkması pek srk rastlanan bir durumdur.

Yan KarakterlerHimejima Masao
3. Yurdun başkanıdır. Kendisini okuldaki en zeki ve en görkemli kişi sanmaktadır. Okuldakilerin kendisine Oscar demesini ister. Blossoms'daki Hibari'den hoşlanmaktadır. Neredeyse her yarışmayı kazanmak için büyü yoluna başvurduğundan, neredeyse her bölümde lanetlenmesi, içine ruh, cin, şeytan, artık etrafta ne varsa ondan girmesi muhtemel ve alışılmıştır. Yine de vazgeçmez. Kadın kılığına girmekten nedendir bilinmez çok büyük bir zevk alır.

Yan Karakterler Hanayashiki Hibari
Blossoms Lisesindendir. Kendini "Günahkar bir kadın" olarak görmektedir. Blossoms'ın katıldığı her yarışmada "7 yıl" ardarda birinci olduğunu söyler. Sano'dan delicesine hoşlanmaktadır. İkemen Paradise'dekilerin rahat etmelerini sağlamak için elinden geleni yapar. Liderlik ettiği "Hibari 4" isimli bir grubu vardır. Gösterişten hoşlanır, dans ve şarkı söylemek konusunda yeteneklidir. Aşka büyük bir saygı duyar.

Yan KarakterlerImaike Komari
Blossoms Lisesinde okumaktadır. Hibari 4'da en hor görülen üye olmasına rağmen çoğu erkek ondan hoşlanmaktadır. Ancak o Nakatsu'dan hoşlanır. Çok iyi, sevimli bir kızdır. Bir konu hakkında bir şey söylediği anda grubun diğer bir üyesi ona anında "Kapa Çeneni, Komari!" uyarısında bulunur.


Yan KarakterlerTaiki Kayashima
Nakatsu'nin oda arkadaşıdır. İnsanların duygularını, kişiliklerini, amaçlarını vb. auralarından okuyabilmektedir. Hayaletleri görebilme ve onlarla konuşabilme yeteneğine sahiptir. Az konuşur, öz konuşur. Herhangi bir paranormal olay olduğunda kendisine özel müzik girer ve ellerini başının hizasında kaldırır.

Yan KarakterlerSenri Nakao
2. Yurdun başkanı Nanba'ya aşıktır. Onu elde etmek için herşeyi yapar, onu heresten kıskanır. Çok açık sözlü, gevezedir. Ayrıca okulun idolüdür de denilebilir. Süslü ve eğlencelidir. Başlarda Ashiya'dan çok sevimli olduğu için hoşlanmamıştır. Ancak sonradan o da Ashiya'nın samimiyetini farkedecektir.

Yan KarakterlerKyogo Sekime
Genellikle adı kimse tarafından doğru hatırlanmaz. Bu durum onu deli etse de Ashiya'nın okulda arkadaş olduğu ilk kişidir. Blossoms'dan Juri'den hoşlanmaktadır, onun kalbini kazanabilmek için Gundam Cosplay'i yapmıştır. Sano'yla beraber yüksek atlama dalında spor yapan okuldaki tek kişidir. Antrenmanlara vb. birlikte giderler.

Yan KarakterlerHara Akiha: Yakışıklılar cennetindekilerin fotoğraflarını çekip diğer okullardaki kızlara satar. Okul doktorundan hoşlanmaktadır, hatta önceleri bir ilişkileri de olmuştur. Hibari'nin tüm gıcıklıklarına karşın öğrencilerin fotoğraflarını çekmeye devam eder.