~Ikemen Paradise~
Hana-Kimi Fan Sitesi~!

Yurtlar

Yurtlar Yurtlar Yurtlar


Ikemen Paradise'de toplam üç adet yurt vardır. Bu yurtlar, müdüre tarafından sürekli yapılan ve güzel ödüllerle karşılığı verilen yarışmalarda sürekli birbirleriyle yarışırlar, bu yüzden özellikle yurt başkanları birbirlerinden nefret ederler. Öğrenciler bu yurtlardan istediklerini seçme hakkına sahiptir.

Yurt 1


YurtlarBirinci yurt, Tennoji Megumi yönetimindedir. Dövüş sanatları üzerinde yoğunlaşmışlardır. Sürekli antrenman yaparlar, her konuda kazanmanın bilek gücüne bağlı olduğuna inanırlar. Okulun en disiplinli yurdudur, başkanlarından hepsi nefret etse de kimse ona karşı gelemez.
Kalan Öğrenciler:
Tennoji Megumi
Daikokucho Mitsuomi
Kitahanada Kohei
Akashi Soichiro
Tetsukayama Shota
Gotenyama Sakyo
Shojaku Ren
Shichido Soma
Ishikiri Hiroto

Yurt 2


Yurtlarİkinci yurt Nanba Minami başkanlığındadır. Spor üzerine yoğunlaşmıştır. Okulun en az disiplinle yönetilen yurdudur, bizimkiler de bu yurtta kalmaktadırlar, dolayısıyla dizi boyunca en çok içli dışlı olduğumuz yurt da denilebilir. Aynı zamanda en geyik yurt da kendileridir, eğlenmeyi gerçek anlamda bilirler ve arkadaş olarak yurttaki herkes birbirleriyle çok yakındır.
Kalan Öğrenciler:
Nanba Minami
Ashiya Mizuki
Sano İzumi
Nakatsu Shuichi
Senri Nakao
Sekime Kyogo
Kayashima Taiki
Noe Shinji
Saga Kazuma
Kyobashi Arata
Yodoyabashi Taichi
Arashiyama Jyo
Tannowa Kyoichi
Takaida Riku
Kamishinjo Itsuki
Minase Manato

Yurt 3


Yurtlar Üçüncü yurt Himejima Masao başkanlığındadır. Yurt başkanı kendisine Oscar der, yurt gösteri sanatları üzerinde kendini geliştirmektedir. Asla kötü bir görünümle dışarı çıkmazlar, ortama girişleri her zaman çok görkemlidir.
Kalan Öğrenciler:
Himejima Masao (Oscar M. Himejima)
Yao Hikaru
Imamiya Sho
Shijo Haruki
Kuzuha Junnosuke
Saiin Tsukasa
Ogimachi Taiyo
Kaizuka Kohei
Uenoshiba Kanata
Katabiranotsuji Ken
Korien Genji

Sakura Komitesi


Yurtlar Yurtlar Yurtlar

Üç yurdun başkanlarının oluşturduğu bir komitedir. Zaten birbirleriyle iyi geçinemeyen yurt başkanları, sadece gerçekten önemli bir durum olduğunda komitede bir araya gelirler. Öğrencilerin ortak sorunlarını çözmek için kurulmuşlardır. Yeri geldiği zaman öğrencilerin refahı adına öğretmenlere ve hatta yetkili kişilere bile karşı gelebilirler. Sakura komitesi müdüreden öğrencilere bir "hazine" niteliğinde verilmiştir. Nitekim öğrenciler de yurt başkanları da bunun imkansız olduğunu düşünmektedir. Ancak sonradan olan bazı önemli olaylar onları bir araya gelmeye zorlamaktadır ve aslında o kadar da kötü bir şey olmadığını fark ederler. Yine de tabii ki sorunlar çözüldüğünde eski hallerine dönerler xD