Tanıtım

Tanıtım

Ouran Özel Akademisi bir: prestijli aileler ve iki: varlıklı aileler tarafından tanımlanmıştır.

Ve ellerinde birçok zamanı olan zengin insanlardan oluşmaktadır.

Başka bir deyişle, Ouran Host kulübü, zamanı olan yakışıklı adamların, zamanı olan güzel bayanlara zamanlarını verme konukseverliğine sahip olan kişilerden oluşur.

Haruhi Fujioka, Bunkyo - Tokyo'da bulunan Özel Ouran lisesin de okuyan fakir, burslu bir öğrencidir. Okul üniformasının oldukça pahalı fiyatından dolayı (tabi zengin züppeleri için bu fiyat az gelirken bile.) çareyi gayet iç sıkıcı uzun bir pantolon ve kalın bir tişörtte bulmuştur. Bu giysiler de, lolipop gibi olan büyük gözlükleri ve karmakarışık saçları ile birleşince, Haruhi'yi bir erkek sanmaları artık çok doğal olmuştur.

"Okulda tam 3 tane kütüphane olmasına karşın, her yer neden bu kadar gürültülü?" diye yakınan Haruhi, kendine sakin bir çalışma yeri ararken, güney kampüsünün en üst katı kuzey koridorunun en sonunda ki üçüncü müzik odasını keşfetmiştir. Ama beklediğinden de fos çıkan oda, Ouran Host Kulübünün yeri olmuştur. 6 yakışıklı erkekten oluşan kulübün amacı kızları eğlendirmektir...

Haruhi, çıkmaya çabalarken değeri 8,000,000 yen olan bir vazoyu devirir. Sonuç olarakta bunu ödeyebilmesi için artık kulübün köpeği olmak zorunda kalmıştır. Yiyecek, içecek vs. gibi önemsiz vazifelerle hizmet etmektedir. Daha sonradan, güzel yüzünü ve potansiyelini keşfettiklerin de bir kız olduğunu bilmeden, kulübün hostlarından biri yaparlar.

Hatta, sonradan bir kız olduğu ortaya çıksa bile, bu saçmalığa devam eder ve borcunu ödemek için konuk toplamaya başlar. Müşterilerden de böylelikle kimliğini saklmak zorundadır...

Bakalım kulüp daha ne gibi saçmalıklara ev sahipliği yapacak? :)

Ouran Özel Akademisi
Tanıtım
Hikayemiz, burada yer almaktadır. Okul, anaokulundan liseye bütün dereceleri kapsamaktadır. Buradaki öğrencilerin çoğu zengin bir aileden gelmektedir. Zengin olmayan çok zeki ve akıllı olan öğrencileri burslulukla alırlar, okulda böyle olan tek kişi Haruhi Fujioka'dır.