Dragon Zakura

Dragon Zakura

Sakuragi Kenji, fakir bir avukat ve vasat bir 36 notuyla başarısız olan lise öğrencilerini, Japonya'nın en saygın eğitim kurumu Tokyo (Toudai) Üniversitesi'ne yetiştirmeye çalışan, bir motosiklet çetesinin eski üyesidir.

"Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, Toudai'ye girin!"

Kendi kişisel hırsı dışında başka sebep olmadan, niyetinin, bir okulun hemen hemen başarısızlığa batmış öğrencilerinden, 5 başarılı Toudai adayı yetiştirmek olduğunu" ilan eder.

"Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, Toudai'ye girin!" Onları, tüm okulların en düşüğünden Japonya'nın bir numarasına hazırlayacak.

Kahramanımız, Sakuragi Kenji, ilk rolü bir lise öğretmeni olan Abe Hiroshi tarafından canlandırılıyor. Bu üçüncü derece avukat yakın bir zamanda, amacı Toudai Üniversitesi girişi olan özel gelişmiş sınıf için, sınıf öğretmeni olacaktır. Hasegawa Kyouko bir ingilizce öğretmeni ve Sakuragi'nin rakibi olarak, başrollerden birinde oynar. NEWS'ten Yamashita Tomohisa ve Nagasawa Masami de öğrenci rollerinde görünür. Bu beklenen orjinal eser ve büyüleyici dünya görüşü, Shuukan Morning (Kodansha)' de seri halinde yayınlanan
ve halen güncellenen popüler mangadan, size sunuldu!

Toudai'ye nasıl girildiğini bilmek isteyen herkes için test olma teknikleri temel açıklamasına ilaveten, Dragon Zakura kişinin kendi inanç ve dünya görüşüne
göre yaşamasının temel unsurlarını da öğretecektir.

Bu güzel tanıtım yazısı için Sado çok teşekkürler.

Kaynak: wikipedia