Ziyaretçi Defteri - Sayfa 3

Toplam 30 mesajdan 1 - 10 görüntüleniyor.

Deddo
Siz kurulalı çok mu oldu bilmiyorum o yüzden hoş geldiniz demek ne kadar doğru olur tahmin etmek zor. Çalışmalarınızda başarılar, bol bol sabırlar. Sera Myu'nun da dediği gibi tanıtım yapılırsa çok iyi olur zira bildiğim kadarıyla Clannad'ı bekleyen sayısız izleyici vardı, onlar için büyük bir gelişme bu. :)

tuuche
Beğenmene çok sevindik. Ayrıca teşekkür ederim sera myu ^^ önerilerini dikkate alacağım. Dramaları da alternatif linkleri ile beraber yayınlamak gerçekten iyi bir fikir ama bazen çalışmaların içine çok gömülünce bazı şeyleri göremiyor ya da unutuyoruz. Bize yeni fikirleriyle yardımcı olan herkese çok teşekkürler =)

sera myu
sitenizi yeni gördüm umarım zamanla gelişir ve birçok projenin altına imzasını atmış bir grup olursunuz güncellemelerinze baktım çok sık aralıklarla güncelleme yapmışsınız eğer bu kadar uğraşıyor ve bu işi ciddiye alarak yapıyorsanız başarısız olmamanız mümkün değil ancak diğer sitelerdede kendinizi tanıtmanız size daha çok kişinin ulaşmasını sağlayacaktır sailor moon altyazısını indirdim çok teşekkür ederim clannadı ise altyazılı olarak elimde olacağı için takip edemeyeceğim ancak bi sonraki anime projenizi merakla bekliyorum ve siteyi takibe alacağım son olarak dramaları rapidden başka bir media fire vs. sunucuya almayı düşünürseniz çok çok sevinirim kısaca gelecek manga ve anime projelerinizi merakla bekliyorum başarılar :)

tuuche
Rica ederim ^^ Önemseyip sorduğun için asıl ben sana teşekkür ederim :) Senden başka kimseyle görüşmedim ama senin yayınlamanda da sorun olacağını düşünmüyorum. ^^ Eğer ki yardımcı olabileceğim bir konu olursa her zaman sorabilirsin. Bu arada sana da kolaylıklar dilerim :)

feronia
tuuche bambino konusunda senden daha önce ricada bulunmuştum. Sağol beni kırmadığın için. Ama ne yazık ki onu ben yayınlayamadım. Başka bir site yayınlamaya başlamış. Ben sana çok teşekkür ederim arkadaşım. Onlarda izin aldımı bilmem ama sen beni kırmadın. Çok teşekkür ederim. Çevirilerinde kolay gelsin başarılar :)

tuuche
Beğenmene çok sevindim. ^^ Diğer filmlerin çevirileri ile ilgili planımız var. İnşallah yakın zamanda tüm filmleri tamamlanmayı çok istiyoruz.

selime
izledim gerçekten harikaydı tşk ederim diger filmlerinide çevirecek misiniz

tuuche
Partlar filmin parçalara ayrılmış hali demektir. R movie'yi izlemek için bütün partları indirmen ve winrar ya da benzeri bir programla birleştirmen gerekiyor. :)

selime
ben sitenizden r movienin ilk partını indirdim ama izleyemedim nedenini sorcaktım cvp bekliyorum şimdiden tşk ederim

sakura hime
yeni grubunuz hayırlı olsun bol bol çeviri yaparsınız inş. ve umarım clannad projenize biran önce başlarsınız:D

Ayrıca 3 mesaj onay bekliyor, kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.


Mesaj Gönder

Adınız:
E-Mail Adres:
(Bu bilgi gereklidir)
Mesajınız: