Shaman King
Shaman King sevenlerin buluşma yeri

Karakterler

Yoh Asakura (Shaman Kral turnuvasında yarışan bir shamandır. Filmin başrolündedir. Son bölümde Zeke yok etmiştir.)

Hao/Zeke Asakura (Shamanlar turnuvasında kötü ancak çok güçlü bir yarışmacıdır. 3 shaman turnuvasına da katılmıştır. Koruyucu ruhu antik bir ateş ruhudur.)

Manta/Morty(Yoh'un bir arkadaşı)boyu kısa olmasına rağmen zekası ile takıma birçok konuda yardım etmiştir

Ren/Lenny Tao(Lenny takımının başıdır.Dünyayı yönetmek istediği için bu turnuvaya katılmıştır. Koruyucu ruhu Bason'dur.Güçlü bir shamandır ve öfkesini kontrol etmekte güçlük çeker.Yenilgiye tahammül edemez ve onda yanilgiye yer yoktur.)

Ryu/Rio(Asakura takımındandır.Komik saç stiliyle ilgi çeker.Dünyada herkes için saklanma yerleri(Best Place)yapmak için katılmıştır.Koruyucu ruhu Tokagero'dur.)

Horo Horo/Trey Racer(Kuzey kutbundan bir shamandır.Lenny takımının bir üyesidir.Koruycu hayaleti Corey'dir.Corey'in adı Japon animesinde Kororo olarak geçer. Dünyada soyu azalan Milişuanlar için dünyayı bataklığa çevirmek onun turnuvaya giriş nedenidir.Aynı zamanda Corey bir milişuan'dır)

Chocolove/Joco(Lenny takımından bir shamandır.Soğuk espriler yapar. Bu turnuvaya dünyada kahkaha rüzgarı estirmek için katılmıştır.Koruyucu hayaleti Mic Jaguar'dır.Adını Rolling Stones'un Mick Jagger'ından almıştır.)

Faust VIII(Asakura takımındandır.Koruyucu ruhu aynı zamanda ölmüş sevgilisi olan Elisa'dır.Zaten Shaman Turnuvası'na da sevgilisini hayata döndürmek için katılmıştır.)

Lyzerg(Koruyucu ruhu Morphine/Chloe'dir.Asıl isteği annesini ve babasını öldüren Hao/Zeke'i öldürmektir.Bu nedenle bir ara grubunu bırakıp X-Laws'a katılmıştır ama sonra geri dönmüştür.)

Anna Kyoyama(Bir ruhlar medyumudur ama aynı zamanda da Yoh'un nişanlısı ve antrenörüdür.1080 boncuğa sahiptir.)

Amidamaru(Eski ve çok iyi dövüşebilen bir samuraydır ve Yoh'un koruyucu ruhudur.)

Mikisa(Yoh ve Zeke'in babasıdır/Zeke'i öldürmeye çalışırken ateş ruhu yüzünü yaktığı için maske takar.Aynı zamanda Ryu/Rio'nun shaman olmasında büyük katkıları vardır.)

Tao Jun/June(Ren/Lenny'nin ablasıdır.Ruhu ünlü film yıldızı dövüşçülerinden Lee Pai Long'tur.)