Anime Fan Siteleri
Anime Fan Siteleri Test Sayfası

Hoş Geldiniz

Test sayfamıza hoş geldiniz!

Anime Fan Siteleri, bilgi paylaşımında bulunabileceğiniz, sitelere sahip olup yönetebileceğiniz bir hazır web sitesi sistemidir. Kendine özel sistemiyle Türkiye'de animecilerin rahatlıkla fan siteler hazırlayabilmesi için geliştirildi.

Ve Şimdi Anime Fan Siteleri v2!

Birçok yenilikle, yeni bir tasarımla ve özelliklerle SAW2 açıldı! Bu değişiklikler daha çok kullanıcı kolaylığını temel aldı. Tüm eski tasarımları sildik ve neredeyse tamamen değiştirilebilir tek bir tema yaptık. Kısacası yaratıcılığınıza bağlı olarak birbirinden güzel tasarımlar oluşturmak elinizde.

İşte Bazı Yenilikler!

1. Blog / Haber Eklentisi

Yeni bir sayfa türü ile blog ya da haber tarzı sayfalar oluşturabilme.

2. Spoiler Kullanabilme
Spoiler: (Göster)
Burada bir spoiler kodu örneği görülüyor. Bu spoiler kodu deneme amaçlı konulmuştur. Çalışıp çalışılmadığına bakılmaktadır.


3. Sayaç

Bir önceki sitede tam anlamıyla kurulmamış olan sayaç sistemi, bugün, dün, toplam, tekil ve çoğul olarak kaydetmekle birlikte, site sayfalarındaki İstatistikler bölümünden online ziyaretçi ve ziyaretçi rekoru görülebilir.

4. Son Güncellemeler

Yapılan her değişiklik ana sayfada yer alacak (sadece listele seçeneği seçili olan sitelerde geçerlidir). Böylelikle siteniz daha çok kişiye ulaşacaktır.

5. Etiketler

Sitenizin içeriklerine ilgili kelimelerden bağlantılar veriliyor. Böylelikle siteniz hem daha iyi tanıtılıyor hemde konuların yoğunlaştığı alan seçilebiliyor.^

6. Listeleme

Görünmez menüler oluşturarak içeriğini bir sayfada listeletin! Ayrıntılar için tıklayın.

Tüm yenilikler için forumdaki güncelleme başlığını kontrol edebilirsiniz. Çalışmalarımız devam edecek. Umuyoruz ki beğeneceksiniz ^^