Ikuta Toma
İkuta Toma Fan Sitesi

YardımSiteyle ilgili yardım sayfası. Sorunuzun cevabını bulamazsanız iletişim formunu kullanın =)

Sayfada bulabilecekleriniz:
megaupload'a girmek
.001 uzantılı dosyaları birleştirmek

Megaupload'dan Dosya İndirmek


sitede linklerin çoğunu megauploaddan verdiğimin farkındayım =) ama napiyim çok hızlı xD yine de giremeyenleriniz olursa diye, nasıl girileceğini anlatayım dedim. deneyenleriniz bilir, ktunnel gibi siteler java ve cookiesi kapattığı için dosya indirme işlemini gerçekleştiremezsiniz. o zaman şu yöntemi deneyin, ben bu şekilde giriyorum şahsen :P

--> Öncelikle Denetim Masasından Ağ Bağlantıları na tıklıyoruz. Açılan sayfada internet için kullandığımız bağlantıya sağ klik tıklayıp, özelliklere geliyoruz.

--> Açılan ekranda Internet İletişim Kuralları bölümüne gelip Özelliklere tıklıyoruz.

--> Yeni gelen ekranda muhtemelen DNS sunucu adresini otomatik olarak al işaretlidir. Bunu değiştireceğiz. Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan yazan yere tıklayıp aşağıdaki kısımda:
Yeğlenen DNS sunucusu kısmına 4.2.2.5 Diğer DNS Sunucusu kısmına 4.2.2.6 yazıyoruz. Ardından Tamam a basıp ekranı kapatıyoruz.

--> Bir sonraki adımımızda Başlata gelip Çalıştır a tıklıyoruz. Orada ipconfig /flushdns yazıyor ve Tamama basıyoruz.

Bu kadar. Artık yasaklı tüm sitelere girebilirsiniz.

.001 uzantılı dosyaları açmak


Tüm partları indirdikten sonra dosya kendisi birleşmez. HjSplit kullanmalısınız. Buradan HJSPLIT programını indirebilirsiniz.
İndirdikten sonra programı rardan çıkarın ve çalıştırın. Yükleme vb. gerektirmiyor. Join butonuna tıklıyoruz. Açılan yeni pencerede "input" bölümüne dosyamızın .001 uzantısını ekledikten sonra Join diyoruz ve dosya bizim için birleştiriliyor. Siz değiştirmediğiniz sürece dosya .001 partlarının olduğu konuma kaydedilir. Rahat rahat izleyebilirsiniz ^^