Wicked Drama Çeviri Grubu
Wicked Drama Çeviri Grubu

Ziyaretçi Defteri

Toplam 24 mesajdan 1 - 10 görüntüleniyor.

pzG2HCKCy
The insurance QuotesChimp doesn't comprehend what will be bought. As a consequence, there might be copying of protection and also a resultant over-payment of rates.

Benim Dünyam
Benim Dünyam'da çok önemli bir yeri olan tiyatro konusunda verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler

lHvLqCQXpByr
The cheapest from Australia is awyals Garuda Indonesia. But I'm not sure if Garuda still fly from Brisbane to Indonesia. Also, The minus of Garuda is because they much more chepaer than Singapore Airlines and Qantas, it should transit in Denpasar for at least 1 and half hours.Otherwise, tryJetstar from Brizy to Denpasar, then connect with Indonesia's low cost carrier such as Air Asia (Malaysia based), Lion Air (Indo: private), or Mandala Airlines to Jakarta

Esra
Merhabalar, drama alanında yaptığınız çalışmalar gerçekten bir harıka. Türkiye'de eksikliği gerçekten hissedilen bir alan. Emeğinize sağlık dıyorum. Almanca tercümanlık öğrencisiyim. Ve gelecek hafta çok önemli bir öedev sunmam gerek, Hugo von Hoffmanstahl'dan der Tor und der Tod isimli drama eserini çevirip, çeviride göz önüne aldığım çeviri kuramını açıklayacağım. Fakat hangi çeviri kuramını göz ününde bulundurmam gerektiğini bilemiyorum. Reiss etki eşdeğerliliği mi yoksa Nord'un Loyalitat kuramını mı? Yoksa başka bir kuramı mı göz önünde bulundursam? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Işık tutabilir misiniz yoluma bir nebze?

neromay
kurosagi projesi devam etsin lütfen

dowaa
kyaa~~ kimi wa petto <3 nolursun bölümlerinide koy indireyim *-* öyle izleyeyim *-* bambinoyada başlıcam >.< yaşasın *-*

külkedisi
ben ilk defa bu siteye giriyorumve çok beğendim. kima wa petto çok güzel bir biçimde açıklanmış.diziyi izlemiş gibi oldum.

tok
şu çevirileri biraz daha çabuk yaparsanız sevinirm:)

ucciqirl
eyer filim ve dizi linkleri arıyosanız eng veya başka dillerin alt yazısı gömülü olmayan ben yardımcı olabilirim...

____
Ben siteye yeni giriyorum ve Kimi wa Petto yu izlemek istiyorum ama galiba ücretli, ücretsiz izleyebileceğim bir site var mı acaba??


Mesaj Gönder

Adınız:
E-Mail Adres:
(Bu bilgi gereklidir)
Mesajınız: