Wicked Drama Çeviri Grubu
Wicked Drama Çeviri Grubu

Ziyaretçi Defteri - Sayfa 2

Toplam 24 mesajdan 1 - 10 görüntüleniyor.

berenasan
ben de gecikmeler için üzgünüm ^^' reiye yüklenmiş gibi oldum tekrardan özür dilerim ^^' bayram tatilinde ard arda bölümleri yayınlamayı düşünüyorum çevirilere devam ediyorum ama işte yayınlamaya fırsatım olmuyor bizi takip ettiğiniz için teşekkürler^^' ne kadar iyi bir iş yaptığımızı fark ettim [[daha yeni O__O]]

rei
arkadaşlar derslerim çokkkkkkk yoğun T_T bir de kemana falan tekrar başladım, diğer sitelerle de ilgilenirken çeviriye vaktim kalmıyor pek. ama söz, şubat tatilinde maou ve kimi wa pettoyu bitirmeye çalışacağım ^^' gecikme için gerçekten çok üzgünüm!

Zynqp
Ya emeğinize sağlık hem site hemde içerik çok güzel yalnız verdiğiniz çevirileri ben megaupload ile açamıyorum yardımcı olur musunuz yada rapidle link de verebilir misiniz acaba??

Elif
Rei selam. Uzun süre Kimi wa petto' yu çevirmek için srt altyazı aradım. Jdramalar arasında benim için ayrı bir yeri vardır. Sonra siz çeviriye başladığınızda artık gitti diye bıraktım. Ama yoğunluktan çeviriye devam edemiyorsun sanırım. Yardım edebilirim?

delpiero77
Lütfen çevirilerin devam ettiğini söyleyin yoksa etmiyormu?

bakanda
Merhabalar uzun zamandır çevirilerinizi bekliyoruz ama sanırım bi aksilik olmuş umarım en yakınz amanda devam edersiniz teşekkürler

aram*-*
Site çok güzel olmuş projelerinizde öyle ama Kimi wa Petto 'nun dowland linkleri yokmu onu izlemeyi çok istiyorum T.T

rei
öncelikle çevirilerin geç gelmesinin sebebi çok fazla olması değil onu belirteyim :D şu anda ben maouya öncelik verdim zaten, ama şu sıralar başımda o kadar çok iş var ki inanın çevirmeye hiç vaktim olmuyor :/ en kısa sürede yeni bölümleri ulaştırmaya çalışacağım. torrent dışı link isteği için de ben bir araştırma yaparım, bulduğum rapid, mediafire ve megaupload linklerini siteye eklerim en kısa sürede, ancak hepsinden ümitli değilim... Bi de senkron açısından kesinlikle torrenti tavsiye ediyorum.

sakurahime
öncelikle böyle bir çalışma yaptığınız için sizi tebrik ediyorum ve başarılarınız devamını diliyorum :-) çevirilerinize uygun drama bölümlerini torent dışında indirebileceğim bir yer varmı acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz??

katanaka
birden fazla drama var ve çoğa da bitmemiş.. en azından 2 taneyle başlayıp onları bitirip diğerlerine geçebilirdin..böyle çok bekliyoruz O.o


Mesaj Gönder

Adınız:
E-Mail Adres:
(Bu bilgi gereklidir)
Mesajınız: