Eklentiler


Yeni bir sayfa oluştururken Sayfa Türü olarak belirtilen seçenekler, kullanabileceğiniz eklentileri listeler. Bu eklentiler aşağıda tanıtılmıştır.

Resim Galerisi

Sitenize hızlı bir şekilde resim sayfaları eklemenizi sağlar. Sayfa Türü: Resim Galerisi seçilerek oluşturulan bu galeriye Başlık: kısmı ile bir isim verin. İçerik kısmını boş bırakabilirsiniz.

Resimler ilgili sayfada listelenir, her sayfada 15 resme yer verilir. Yüklediğiniz resimler otomatik olarak küçültülür dolayısıyla sayfa düzenini ve hızını bir şekilde optimize etmemizi sağlar.

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçilerinizin bir konu hakkında, site hakkında mesajlar göndermesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Sayfa Türü olarak ziyaretçi defteri eklentisini seçin.

İlk seçtiğinizde ziyaretçi defteri onaylı durumdadır. Mesajlar ancak siz onay verdikten sonra görüntülenir. Onay vermek için ziyaretçi defteri düzenleme sayfası kullanılabilir. Eğer onaysız duruma getirmek isterseniz aynı sayfada bununla ilgili bir seçenek mevcut.

Bağlantı

Menü'den direkt olarak başka bir siteye bağlantı vermenizi sağlar. Bu eklentiyi kullanırken İçerik: kutusuna mutlaka adres yazılmalıdır.

E-Mail Formu

Ziyaretçilerinizin Manga Türkiye üyeliğinizde yer alan mail adresinize ileti göndermelerini sağlar. İletişim ya da Bize Ulaşın adıyla yer vereceğiniz bu eklenti için İçerik: bölümünü doldurup konu ile ilgili açıklama yapabilirsiniz. Formun hemen yukarısında görünecektir. Gönderilen mailler bazen Bulk bölümüne gidebiliyor, dolayısıyla mutlaka orayı da kontrol edin.

Anket

Anket sayfa türü olarak yer almayan bir eklentidir. Bunu site sayfalarının listelendiği bölümün yukarısında Anket Yönetimi ile ekleyebilir ya da düzenleyebilirsiniz.

Özel Bağlantılar

Sitenizin ya da sitenizde bir sayfanın konusu ile ilgili olarak konusu ile ilgili sayılabilecek bağlantılar eklemenize yarar. Bu işlem tamamen otomatik olup sadece başında [Arama] geçen temalarda kullanılabilmektedir...

Yönlendirme

Sitenizin belli bir sayfasını yönlendirme için kullanmanıza yarar. Bu yönlendirme bir web sitesi ya da bir dosya adresi olabilir. İlgili sayfa 302 ile yönlenecektir.

Blog

Eğer blog tarzı mesaj göndermeli bir sayfa düşünüyorsanız bunu kullanın. Yazdığınız her mesaj ayrı bir sayfa haline getirilir, aynı zamanda sayfada tüm mesajlarınız sıralanır. Özellikle haberler sayfası için birebirdir.

[Yukarı Git] [Yardım Konuları] [Geri Git]