Yenilikler - Chikoku...

Chikoku... - 19/09/2009

Chikoku... Gyabo! Yine geç kaldım! Kusuruma bakmayın. La Corda D'oro'nun edit'ini yetiştirmeye çalışıyordum ama acayip uykum var saat yediye geliyor. Akuma'nın Margaret Dergisinde yayınlanan kapağı çok şirin olmuş! Maria'nın saçları çok güzel duruyor. Duvar Kağıdı görmüştüm bir de o neydi öyle ya. Maria kedi kostümü içinde falan XD Bakalım 8. ciltte neler olacak.

Chikoku...

Bir duyuruda bulunayım hemen. Nana'yı bu sene içinde vereceğimi sanmıyorum. Yine yaz'a doğru geldiğimizde yayınlamaya başlarım. Tam on iki bölümü hazır aslında. Ama çoğu kişi'nin sanki sürekli yeni bölümleri çıkarma mecburiyetinde olduğumuzu düşüneceğini bildiğimden yayınlamamaya karar verdim. 28 Eylül'de derslerim başlıyor -nida'nın da aynı tarihte- ve dtcf yan gelip yatmakla geçilecek bir okul değil. O yüzden 28 Eylül'den itibaren zamanında güncellemelerin gelebileceğini sanmıyorum. Zaten laptop'um olacağından bile emin değilim. Neyi ne zaman yetiştirirsek o zaman vermeye devam edeceğiz. Öhm çok konuştum tamam, vurmayınız. İşte Güncellemeler!

Akuma to Love Song Cilt1 Bölüm4
Çeviri: NANA
Düzeneleme: nida

Otomen Cilt1 Bölüm2
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Bölümler fazla değil. İki kişi olduğumuz halde iyi yetiştiriyoruz. Hızlı olmamızı istiyorsanız tekrar söylüyorum, editçi lazım! xp

İyi Okumalar!

Akuma'nın VOMICleri harika!