Yenilikler - Okaeri, Black Stones!

Okaeri, Black Stones! - 14/08/2009

Okaeri, Black Stones! Neredeyse tam 1 yıllık aradan sonra, Black Stones Manga Grubu tekrar hayata döndü =) 1 yıllık yokluğumuzun sebebi uyuzluğumuzdan değildi elbet. Ben son sınıf olduğumdan acayip derecede yoğundum. Bu sene olmayacak mı bu, evet yine olacak. Ama haftada en azından bir mangadan 1 bölüm gelecek. Ekim'den sonra işler belki değişebilir. Malum artık Üniversiteye başlamış olacağım. Ve yanımda bir bilgisayar olup olmayacağı hala belli değil -.-" Yine de umudunuzu kırmayayım, siz bana umut verin XD Bilgisayar olursa elbet güncellemeler gelir. Aah, kader. Öhm ne diyodum ben? Evet güncelleme. Güncellemelerimiz artık Cuma günü olacak. Diğer günler yetiştirmesi zor olur, en hayırlı gün olarak bu günü seçtik :P (Tamam dövmeyin asdfgjhkl)

Bu aralar J-Filmlere fena sardım. Ekim'de BokuKimi'nin filmi çıkacak ve başrolü Mao Inoue ve Masaki Okada oynuyor. Fragmanı izlemek bile güzel olmuş dedirtti bana. Ama filmin Martta çekilip, Ekimde gösterime girme kısmını bir türlü anlamış değilim O_o" BokuKimi'den kareler :)


Masaki Okada manyağı oldum çıktım ben. Acayip tatlı ya. Otomen dramasınada göz atmadan duramadım. Masaki Okada'ya Asuka rolünü vermişler ve çok tatlı olmuş. Bayıldım~ Dikiş, nakış aletleri bir insanın eline bu kadar mı yakışır. Masaki'nin bir filmi daha var. Önceden temamın yanında bir çubuk vardı ya. Oraya koymuştum böyle sonbahar yaprakları arasında iki insan evladı :P Evet, o resmini koyduğum one-shot'un filmi çekilmiş! Hem de başrolü Masaki Okada! Bu aralar fena taktım diyorum ya işte, lütfen yadırgamayın XD Filmi henüz izleyemedim, bulamadım çünkü. Çevrilmemiş sanırım. Raw'da yeterdi bana ama onu bile bulamadım. Umm, tema şarkısını hazır html kodları eklendi ya Nana artislik yapıcak işte, bu da vesile olsun diyorum ve eklemek istiyorum. Veee, ekliyorum. Salyu'dan Halfway =)Çok konuştum galiba. 1 yıl sonraki ilk güncellememizde çenem bayağı açıldı. Öhm. Yeter bu kadar dediğinizi hissediyorum, tamam. Güncellemelerimiz işte burada =)

Not: Ouran'ın ilk bölümünün editi yarım kaldıı. Ben zaten o iğrenç editimi sinirden sildim bile. Silmeseydimde o editi yüklemezdim ki haha XD Miya yeterince yoruldu. Bekleyenler haftayı beklemek zorundalar. Bunun için üzgünüm. Miya-sama edit süper olmuş bu arada, farene sağlık! O_o" öhm.

Akuma to Love Song Cilt1 Bölüm2
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Kimi Ga Suki Cilt1 Bölüm1
Çeviri & Düzenleme: NANA

Ouran Host Kulübü Cilt1 Bölüm3
Çeviri: NANA
Düzenleme: Miya

Sürpriz Manga'mızın da editi yarım kaldı. Bu edit yok mu bu edit... Nida ne yazıkki bilgisayar başında fazla duramıyor, o yüzden yetiştiremedik. 1-2 gün sonra sürpriz gelir :)

İyi Okumalar.