Hakushaku to Yousei
Kont ve Peri FaN Site

Karakter İlişkisi

EdgarXLydia:
Karakter İlişkisi Karakter İlişkisi

Edgar ve Lydia arasındaki ilişki serideki en duygusal ve değişken ilişkidir.Lydia,en başından Edgar'dan hoşlanmıştır ancak bunu kendi bile tam kabul etmek istemez ve babasının tabiriyle tam bir ''Erkek Fatma'' gibi davranır.
Edgar ise Lydia'yı tanıdığı herkesten farklı bir kalbe ve yüreğe sahip bulur o kadar farklı bulur ki Lydia'ya doğru dürüst kimseye anlatmadığı geçmişini Lydia'ya anlatmıştır.Başlarda Lydia Edgar'a karşı asabi davransada 2. bölümde yaşadıkalrını öğrenince duyguları dahada değişir ve kendini Edgar'a daha yakın hisseder...


EdgarXRaven:

Edgar ve Raven arasındaki ilişki basit bir uşak efendi ilişkisinden çok farklıdır.Edgar için Raven bir uşaktan çok daha özeldir ve Raven için ise Edgar sadece bir efendi değildir.Edgar,Raven'a bir uşak gibi davranmaktan ziyade daha çok Raven'ı kendine bir kardeş ve arkadaş gibi görüp yanlızlığını paylaşmaktadır.
Raven da Edgar'a sadece bir efendi gibi bakmaz onun kendisine değer verip kendisini kurtarmasını ve içindeki ''Fae Kanı''[Yarı Kötü Peri]na rağmen doğruyu öğrenmesini sağlamış olması Raven için Edgar'ı bir efendiden daha önemli biri yapmıştır.