Yenilikler

Chikoku... - 19/09/2009

Chikoku... Gyabo! Yine geç kaldım! Kusuruma bakmayın. La Corda D'oro'nun edit'ini yetiştirmeye çalışıyordum ama acayip uykum var saat yediye geliyor. Akuma'nın Margaret Dergisinde yayınlanan kapağı çok şirin olmuş! Maria'nın saçları çok güzel duruyor. Duvar Kağıdı görmüştüm bir de o neydi öyle ya. Maria kedi kostümü içinde falan XD Bakalım 8. ciltte neler olacak.

Chikoku...

Bir duyuruda bulunayım hemen. Nana'yı bu sene içinde vereceğimi sanmıyorum. Yine yaz'a doğru geldiğimizde yayınlamaya başlarım. Tam on iki bölümü hazır aslında. Ama çoğu kişi'nin sanki sürekli yeni bölümleri çıkarma mecburiyetinde olduğumuzu düşüneceğini bildiğimden yayınlamamaya karar verdim. 28 Eylül'de derslerim başlıyor -nida'nın da aynı tarihte- ve dtcf yan gelip yatmakla geçilecek bir okul değil. O yüzden 28 Eylül'den itibaren zamanında güncellemelerin gelebileceğini sanmıyorum. Zaten laptop'um olacağından bile emin değilim. Neyi ne zaman yetiştirirsek o zaman vermeye devam edeceğiz. Öhm çok konuştum tamam, vurmayınız. İşte Güncellemeler!

Akuma to Love Song Cilt1 Bölüm4
Çeviri: NANA
Düzeneleme: nida

Otomen Cilt1 Bölüm2
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Bölümler fazla değil. İki kişi olduğumuz halde iyi yetiştiriyoruz. Hızlı olmamızı istiyorsanız tekrar söylüyorum, editçi lazım! xp

İyi Okumalar!

Akuma'nın VOMICleri harika!Yorgunluk... - 04/09/2009

Yorgunluk... Sonunda Ankara'dan dönebildim. Yine "1 bölümlük"te olsa Güncelleme ekleyelim dedik nida'yla. Yetiştirebilirsek haftaya bol bir güncelleme verebiliriz. Yorgunluğun üstüne pek bir şey yetiştiremedim yoksa Nana vermeyi planlıyordum. Neyse artık haftaya diyoruz, mazur görün. Ankara'da Remzi Kitapevine daldığım gibi The Wallflower'ı kaptım. 9-10-11 ve 12. ciltler varmış ama. Benim favorim zaten Kyouhei-kun'un çilek yediği kapaktı, 11. cildi aldım hemen seriyi mahvettim XD Ama çok pahalı ya. İstanbulda sipariş üzerine getittirdiğinizde 10 milyona alıyosunuz burada neredeyse 20 milyon @_@ Remzi'de ayrıca "Gakuen Prince"ı gördüğümde şok oldum. Smut manga getireceğine insan adam akıllı bir şey getirir XD Dost Kitapevinde de Penguin Revolution vardı ama fiyatı 21 milyondu O_o" Çoğu kişi Manga'yı elde okumak güzel der ama bence hiçte öyle değil. Küçücükler zaten. Ama elimde bulunsun canım sıkıldığında biryerlerde okuyayım diye alıyorum. Kaichou wa Maid-sama'nın da Animesi çıkacakmış, Ağustos haberiymiş gerçi. Animesini izlemek güzel olacak diye düşünüyorum ama bakalım. Seiyuular, Drama CD'sindeki Seiyuular olacakmış. Tam istediğim şeydi XD Gelelim bu haftadaki Güncellemeye. Bu Manga eminim çoğu kişiyi sevindirecek ve okurken gülmekten ölüceksiniz XD Hangi Mangadan mı bahsediyorum? İşte o manga.

Nanako Robin Cilt1 Bölüm1
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Konatsu çok tatlı bir eşek! XDD İyi Okumalar ve Bol Gülmeler!~

Nani Kore? - 28/08/2009

Nani Kore? Cuma geldi çattı, yine 1 bölümlük bir manga güncellemesi ile gelebildik. Bayağı yavaş gidiyoruz ama umarım hızlanırız diyorum. Haftaya Nana ve yanında bir sürpriz gelecek ama güncellemeyi tam zamanında yazamayabilirim. Üniversite kaydı için Ankara'ya gideceğim ve 1 hafta yokum. Biraz geç koyarsam kusuruma bakmayın şimdiden. Bu arada, iki editörle düzgünce bir şey yetişmiyor. Hiç olmassa yükümüzü hafifletecek bir editör çorbada benimde tuzum olsun diyorsa bana ulaşsın efem. Yoksa her hafta böyle 1 tane güncelleme verip duracağız O_o"

Akuma to Love Song Cilt1 Bölüm3
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Bir haftayı sırf Akuma'ya ayırmayı planlıyorum. Bölümleri kısacık ama editi biraz kasıyor. İngilizce çevirisi 17. bölüme kadar gelmiş. Bizim pek işimize gelmedi ama yetişiriz diye umuyorum :P

İyi Okumalar!

Ochikonderu... - 22/08/2009

Ochikonderu... Uvaah, moralim çok bozuk. Tatil'in tadını çıkaramadım resmen. Hemen bitiverdi. İnsafın bu mu ey dünya... Öhm. Biraz gecikmelide olsa, Cuma (ne Cuması, Cumartesi.) güncellememiz işte burada. Ben netten erken çıkıp geç girdiğimden dolayı nida'yı yakalayamadım. Akuma'nın 3. bölümünü haftaya naklediyoruz. 1 bölümlük iğrenç bir güncelleme ile karşınızdayız. Zaten tatil falan yapamadım acıyın halime O_o Miya'da tatile gitmiş kedi hanım, yeni döndü. Ouran haftaya gelicek o yüzden, domateslerinizi Miya'ya verebilirsiniz xpxp La Corda D'oro'yu merak eden yok anlaşılan ama söyleyeyim. Miya'yı Ouran yüzünden daraltmassam onuda vericem editleyecek. Kızın cılkını çıkartmayalım bu sıcak Ağustos ayında xp

Otomen Cilt1 Bölüm1
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Ne diyoruz efendim bu mangamızı okuduktan sonra? Otomen; asla varolmayacak erkek. Peh...

İyi Okumalar~

Okaeri, Black Stones! - 14/08/2009

Okaeri, Black Stones! Neredeyse tam 1 yıllık aradan sonra, Black Stones Manga Grubu tekrar hayata döndü =) 1 yıllık yokluğumuzun sebebi uyuzluğumuzdan değildi elbet. Ben son sınıf olduğumdan acayip derecede yoğundum. Bu sene olmayacak mı bu, evet yine olacak. Ama haftada en azından bir mangadan 1 bölüm gelecek. Ekim'den sonra işler belki değişebilir. Malum artık Üniversiteye başlamış olacağım. Ve yanımda bir bilgisayar olup olmayacağı hala belli değil -.-" Yine de umudunuzu kırmayayım, siz bana umut verin XD Bilgisayar olursa elbet güncellemeler gelir. Aah, kader. Öhm ne diyodum ben? Evet güncelleme. Güncellemelerimiz artık Cuma günü olacak. Diğer günler yetiştirmesi zor olur, en hayırlı gün olarak bu günü seçtik :P (Tamam dövmeyin asdfgjhkl)

Bu aralar J-Filmlere fena sardım. Ekim'de BokuKimi'nin filmi çıkacak ve başrolü Mao Inoue ve Masaki Okada oynuyor. Fragmanı izlemek bile güzel olmuş dedirtti bana. Ama filmin Martta çekilip, Ekimde gösterime girme kısmını bir türlü anlamış değilim O_o" BokuKimi'den kareler :)


Masaki Okada manyağı oldum çıktım ben. Acayip tatlı ya. Otomen dramasınada göz atmadan duramadım. Masaki Okada'ya Asuka rolünü vermişler ve çok tatlı olmuş. Bayıldım~ Dikiş, nakış aletleri bir insanın eline bu kadar mı yakışır. Masaki'nin bir filmi daha var. Önceden temamın yanında bir çubuk vardı ya. Oraya koymuştum böyle sonbahar yaprakları arasında iki insan evladı :P Evet, o resmini koyduğum one-shot'un filmi çekilmiş! Hem de başrolü Masaki Okada! Bu aralar fena taktım diyorum ya işte, lütfen yadırgamayın XD Filmi henüz izleyemedim, bulamadım çünkü. Çevrilmemiş sanırım. Raw'da yeterdi bana ama onu bile bulamadım. Umm, tema şarkısını hazır html kodları eklendi ya Nana artislik yapıcak işte, bu da vesile olsun diyorum ve eklemek istiyorum. Veee, ekliyorum. Salyu'dan Halfway =)Çok konuştum galiba. 1 yıl sonraki ilk güncellememizde çenem bayağı açıldı. Öhm. Yeter bu kadar dediğinizi hissediyorum, tamam. Güncellemelerimiz işte burada =)

Not: Ouran'ın ilk bölümünün editi yarım kaldıı. Ben zaten o iğrenç editimi sinirden sildim bile. Silmeseydimde o editi yüklemezdim ki haha XD Miya yeterince yoruldu. Bekleyenler haftayı beklemek zorundalar. Bunun için üzgünüm. Miya-sama edit süper olmuş bu arada, farene sağlık! O_o" öhm.

Akuma to Love Song Cilt1 Bölüm2
Çeviri: NANA
Düzenleme: nida

Kimi Ga Suki Cilt1 Bölüm1
Çeviri & Düzenleme: NANA

Ouran Host Kulübü Cilt1 Bölüm3
Çeviri: NANA
Düzenleme: Miya

Sürpriz Manga'mızın da editi yarım kaldı. Bu edit yok mu bu edit... Nida ne yazıkki bilgisayar başında fazla duramıyor, o yüzden yetiştiremedik. 1-2 gün sonra sürpriz gelir :)

İyi Okumalar.

1